FILM: Bandiiditarid/Bandidas

30 07 2008

On 19. sajandi lõpp ja ameeriklased tahavad jõu ja kavalusega mehhiklastelt kätte saada nende maad ja raha. Raudteed vaja ehitada ja panku vaja üle võtta. Veriselt ja ebaõiglaselt, kuulide ja mürgi abil.
Kaks erineva taustaga, aga väga julget ja iseloomuga piigat: pankuri tütar Sara (Salma Hayek) ja vaese talupoja tütar Maria (Penélope Cruz), satuvad kelmide ja vägivallaga vastamisi. Ja hakkavad vastu. Hundiseaduste aeg. Samas väga kelmikas. Kaks kaunitari röövivad panku, võtavad relva abil tagasi selle, mis neile ja nende rahvale kuulub. Enne lihvivad oma võitlejaoskusi. Halb saab karistada ja kaunid kriminaalid kappavad loojangusse jättes võimaluse järgmisele filmile.
Tühaj sellest filmi süžeest, kaks kuuma kaunitari kappavad kaunitel hobustel, kannavad seksikaid hilpe, ujuvad, jooksevad, ronivad, tulistavad ja pilluvad nuge. Silmadele antakse mitmekäiguline peen eine. Ajastukohaselt esitatakse kõikvõimalikke stseene erinevatest kultusfilmidest. Võib ära tunda nii Politseiakadeemiat kui Indiana Jones’i hetki, kaadreid Võimatust Missioonist ning kümnetest erinevatest kauboifilmidest.
Lühidalt: ei mingit kunsti, aga omajagu lihtsat meelelahutust. Kujutage ise ette kuidas Penélope Cruz valge hobusega trips-traps-trulli mängib.

Advertisements

Actions

Information

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: