FILM: Suur film/Epic Movie

30 07 2008

Film, mis peaks kuuluma kategooriasse “Üle 14a keelatud!”. Sõltumatu katselabori andmetel ütelvad tosinaaastased, et tegemist on peaaegu, et coolima filmiga, mida nähtud; paar aastat vanemad nendivad, et oli kah enam-vähem vaadatav film ja juba vanemad kipuvad vinguma, et igavane saast – vääriks kohta maailma halvimate filmide nimistus.
Maitsed on erinevad ning huumorisoolikad samuti. Seda enam, et vanusega ilmselt see huumorisoolikas kitseneb.
Tegemist on filmiga, millel on habras süžee neljast orvust, kes satuvad toormeks kurja Willy Wonka šokolaadivabrikusse, kus maiustuste patentlisandiks on inimeste kehaosad ning kellede pääsetee Willy käest viib läbi riidekapi Gnarnia maailma Ettekuulutust täitma. Oma ohtlikul teekonnal ning missioonil kohtuvad nad kümnete filmikangelastega. Parodeerida on püütud enamvähem kõike ja kõiki, alates megabeib Parisest, lõpetades MTV saadetega, unustamata piraatkapten Jacki, vananenud Harry Potteri sõpruskonda, Boratit jne.
Tegelikult võiks selle filmi vaatamisest korraldada seltskonnamängu, kus kõik viited filmidele ja persoonidele kirja panna. Sellise töövihiku-täitmise meelelahutuse saaks kindlasti.
Ja kui siiralt aus olla, siis on filmis ka paar täiesti nauditavat nalja ja sketši, aga neid peab nagu Tõnisson saiast rosinaid, väga püüdlikult noaotsaga otsima.

Advertisements

Actions

Information

One response

7 12 2013
-.-

pagan se oli eile tv3! ma arvasin et se pidi olema täna

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: