TOIT: Hetki toidumessilt

30 10 2010

Sai toidumessil käidud. Sai igasugust söögikraami maitstud ja joogikraami mekitud. Panen siia mõned eredamad hetked/maitsed. Algatuseks siis tekst ja pildid nende sabas.
1.  Tootsipeenra ökopastad. Pole senini ise proovinud, aga kindlasti proovin. Tundusid erutav-ehutav-huvitavad. No näiteks nõgese või mustikatega ökopasta. Kõlab ju nagu seiklus. Nende kodukülg on siin: http://www.teraviljatoode.ee/
2. Breti juustud. Nemad on juba minu ammused maitsesõbrad. Eriti nende maitsestatud kriuksujuustud. Nende kodukülg on siin: http://www.breti.ee/
3. Igasuguseid tooteid pakuti pimetestida. Õllekest testisin. Polnud midagi vapustavat, aga polnud ka paha. Kõrgeimad punktid sai minult klassikaline hele õlu. Kõik porterid ja tummised õlled olid kahjuks kehva maitsega. Aga ega neid tohigi nuusutada/vaadata/mekkida plasttopisdest. Selle kaela võib nende kehvapoolse etteaste veeretada küll. Arvan, et hele õlu võis olla Saku Klassikaline, aga pole kindel. Testi läbiviiv tütarlaps oli kõigutamatu ja kindlameelne, ei kinnitanud ega lükanud ümber ühtegi mu arvamust. Tõeline materjal luurefirmale:)
4. Parim jalapeno. Ausalt. Kahjuks ei mäleta maaletoojat, aga jätke purk meelde. Mõnus, terav ja just jalapeno-terav, mitte äädika-terav. 12 points.
5. Väga hääd turundustööd tegid ühe viina maaletoojad. Poiss väljapaneku juures oli jutukas ja vaimukas; tütarlaps, kes saalis ringi käis ja toodet maitsta jagas oli silmapaistev ja kaunis ning viinake oli puhta maitsega. Rääkimata sellest, et pudel on ahvatlev.
Kokkuvõtvalt: tegelikult oli veel mitmeidki eredaid hetki. Boonustrackiks kõrvalsaalis olnud taluturg.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

Advertisements

Actions

Information

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: