TOIT: Võileivad…mõnuzzzz

30 10 2010

Kristiine Keskuse uue osa II korrusel on nüüd meie päris oma kodumaine võileibade kiirlett. Või kuidas seda nüüd peakski nimetame. Ametlik nimi on XPRS Deli. (Kui natuke eht-eestlaslikult toriseda, siis üks hää maakeelne nimi oleks ju parem olnud: Võileibade Valitsejad, Vatsatäis Võikusid, Kärme Kõhutäis jne). Aga nimi ei riku meest, rääkimata võileibade maitsest.
Aga päris mõnusalt maitsevad. Ise saad valida, mille peale ja mida pannakse. Ja valida on üpris laias valikus. Tegijad lubavad, et nad muudkui koostöös sööjatega püüavad aina täiuslikuma võileiva poole. Edu neile! Tee on õige ja maitse juba praegu hea. Armsad on nad ka seal leti taga asjatades.
Kohapeal unustasin ütlemast, et pange valikusse ikka viilutatud keedumuna (või vutimuna) ka. Praemunalgi võiks (eriti meeste seas) minekut olla. Ja vat, ei mäleta, kas marineeritud kurgid olid valikus?
Edu ja häid võileibu:)!

Advertisements

Actions

Information

3 responses

30 10 2010
Killu

tere ja tänud nii heade sõnade eest! Kindlasti jätkame pingutisi – eesmärgid on meil kõrged. Keedumunad on olemas alates esmaspäevast (väärtuslik nõuanne! tundsime ka ise neist täna puudust). Ja marineeritud kurgiviilud olid juba täna valikus olemas.
Tulge teinekord jälle!
Killu/XPRS Deli

30 10 2010
veraprima

Killu: Tulen, tulen:) Maitsev oli. Järgmine kord toon mõne oma retsepti ka kaasa. Näiteks mõne magusa võileiva oma: mee ja apelsinidega.
Aga igatahes, edu! Te meeldite mulle. Väga.
Edu kodumaisele ettevõtlusele! BTW: kodumaisest ettevõtlusest rääkides. Võibolla maitseksid teie hääde võileibade vahel Breti kriuksuga juustud heaste. Vaata: http://www.breti.ee/

31 10 2010
Killu

ohh, kui vahva! magusad võikud on täiesti omaette teema! aga breti juuste kiidan koos sinuga, neid kriuksuga on väga hea nautida mõne toreda mõruda moosiga. uurime asja, kuidas neid sinna oma letti ka mahutada!
Kohtumisteni!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s
%d bloggers like this: