Aasta uus: palju elamusi, eredaid hetki ja elurõõmu…seda vist ootan

9 01 2011

Aastanumber on uus, rahatähed on uued…
Uuelt aastalt oodatakse ikka midagi uut. Mina tänavu lubadusi ei andnud. Aga eks ootusi ja lootusi ikka on. Tegelikult peaks ilmselt lihtsalt eneselt rohkem ootama. Kübeke rohkem eneseületust, kapaga rohkem loovust, seljatäie jagu pealehakkamist, südametäis hoolivust…lühidalt: tegelikult on kõik meis enestes olemas. Oleneb, palju ja millise kandi pealt vaatad või tegutsed. Enesele soovin siis rohkem iseennast ja kõigile teistele sedasama:)
Tegutsemisest. Aasta viimased päevad ja algusnädal puhkasin. Mõnus. Hoolimata kõigist nendest viirustest, mis meie peres trallitasid. Suhteliselt niru oli ja nina löriseb siiani, aga pole hullu. Nende päevade jooksul sai ikka ühtteist hingele ja silmale ja meelele ka. Sai Stockholmis väikesel kultuurireisil käidud (ja ma luban, et lähen tänavu veel korra ja seekord pikemalt. See linn meeldib mulle. Teadsin seda juba vanast ajast ja sain uuesti kinnituse). Sai kümmekond raamatut läbi loetud. Sai mõned hääd filmid vaadatud. Sai ühel elamuslikult näitusel käidud. Kosutavad puhkpäevad (miinus palavik, köhh-nohh ja haiguslörinad). Jagan kogetut lähipäevadel ka blogis.
Homsest uuesti vilka oravana tööposti otsas.
PS Tervitused Epp ja su armas pere. Mõtlen senini, Epp, su sõnade üle, et kas sellised kohtumised on märguanded. Ilmselt on. Kui vaid lugeda/tõlgendada  oskaks:)

 

Advertisements

Actions

Information

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: