TOIT: Restoranimäng – 52 ja kaardipakk

16 03 2011

Vot sellise kaardipaki ostsin mõned nädalad tagasi. Ilusad tüdrukud Stockmanni eriletis müüsid. 11.20 oli hind. Mida selle raha eest siis peale kaardipaki pakutakse? Aga pakutav on tegelikult mõnus – mõnus kõhule, mõnus kvaliteetaja veetmise mõttes, mõnus rahakotile.
Iga kaart annab erinevas restoranis soodustust. Reeglina on soodustus selline, et kui ostad põhimenüüst toidu, siis saad samas vääringus (või vähem maksva) toidu valida tasuta. Täitsa hea diil.  Mängus osalevad restoranid on ülekaalukalt Tallinnas (34), aga ka Tartus (10), Pärnus (6) ja Mäos (2).
Vähemalt on minul nüüd küll motivatsiooni ja huvi tutvuda/taastutvuda hulga restoranide menüüdega.  Rahakotile kannataval moel ja elevust ning mängulist elementi ka küllaga. Kaardipakk kehtib novembrini (või midagi sellist).
Esimese külastusega BabyBack Ribs ja BBQsse sain kaardipaki ostmiseks kulutatu peaagu, et tasa. Nüüdsest kõik puhas võit:)! (Kusjuures minu väike skepsis, et võibolla ei tea teenindaja antud kaardipakist ja mängust midagi ja ma pean selgitama hakkama jne,  ei saanud kinnitust. Teati ja tunti!)
Kuna ilusaid tüdrukuid Stockmannis enam müümas  ei ole, siis huvilistele: info ja ostuvõimalus on siin.

Advertisements

Actions

Information

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: