TOIT: Sushi Rong

12 04 2011

Sushi Rong on söögikoht Kristiine Keskuses. Idee iseenesest laias maailmas väga levinud. Sina istud ja lindike kannab sinu eest läbi erinevaid sushisid. Küll kahe, küll kolme kaupa taldrikul. Taldriku värv näitab, palju suutäied maksvad. Kristiines oli (kui ma nüüd ei eksi) kuus hinnakategooriat 1 EURist kuni 4.40 EURini. Seinal on ilusti kõigile nähtavalt kirjas, palju miski värv väärt on.
Kui linti mööda reisivast toidust midagi hingele ja ihule ei leia, on menüü ja saad tellida sealt. Jaapanipärast suppi ja salatit sai ka sushidele lisaks ja  magusat.
Sai käidud, sai söödud. Panen kirja ka plussid ja miinused.
Plusspoolel: sõbralikud saalitöötajad, kes õpetasid igal vajalikul sammul. Tasuta vesi kraanikesest. Enamvähem igale maitsele valik sushisid. Seda enam, et ise näed, kuidas poisid samas neid teevad ja järgmised vaagnakesed teele saadavad. Plusspunktid ka esimesele idee maailetoojale.
Miinuspoolel: ikka kallis on meil kokkuvõttes see lõbu. Aga see kehtib igasuguse sushinduse kohta  Eestis. Nädalavahetuse ühe päeva hommikul olid küll sushid veidike lõdvad ja lõheviilud nigiride peal liiga töntsakad.
Aga soovitaksin ikkagi minna ja oma rahakoti ja kõhuga järgi proovida.
ボナペティ!

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements

Actions

Information

2 responses

12 04 2011
kaur

Selline sushindus on vist igal pool kallis. Kui lähed supermarketisse kiloga ostma, siis on odav. Aga nii võid ka täiesti söödamatut kraami saada. Ma olen Londonis ostetud sushi korra prügikasti kallanud…

12 04 2011
Nirti

Kõhu ajate tühjaks nii 😦

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: