ELUST ENESEST: Munameisterdamine

24 04 2011

Mulle meeldivad lihavõttepühad. Mitte, et ma usutunnistuse järgi rõõmustama peaksin. Ei, lihtsalt need on ühed tõelised kevade sünni pühad. Käegakatsutavalt saad aru, et möödas on, on möödas talv. Kaunis aeg on siiski jälle käes, mis sest, et enam ei uskunudki seda.
Kogu loodus on ärkamas, tõusmas, loomas. Kõik siriseb, säutsub, lõhnab. Ja nii igal kevadel. Pühad hinges, looduses. Õrnroheline helin õhus.
Miks siis mitte kirjata mune. See on rõõmus ja loov tegevus. Olen seda  alati koos lastega teinud ja rõõm on, et ka nüüd, mil nad on juba päris suured inimesed, teeme me seda. Loodan, et kui neil oma pered on, siis teevad nad seda samuti koos oma perega ja tuletavad meelde kõiki neid munakirjamisi oma kodus.
Oleme mune kirjanud kõikvõimalike erinevaid tehnikaid kasutades. Tänavu pöördusime tagasi klassika juurde. Tubli perenaisena kogusin ma kuu aega sibulakoori.  Ja kuigi aknad on senini pesemata ja majapidamine vajab ikka veel ühte suurt kevadkoristust, olid ikkagi pühad. Munade ja looduses tatsumises, silmailu ja hingekosutusega. Esimese liblika nägin ka ära – erekollase, mitte hele, vaid ere:)!
Head kevadet!

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements

Actions

Information

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s
%d bloggers like this: