TOIT: (von Krahl’i) Aed

24 08 2011

Ma tunnistan ausalt, et ma natuke pelgan neid vanalinna kohvikuid, puhveteid, rääkimata juba valge linaga kaetud laudadega söögikohti. See on selline väike hirm, et niikuinii on hinnad laes ja ega nad ju oota minusugust kodulinlast. Ju see uhkus ja ilu on tehtud turistidele või siis rahamaailma lemmikutele. Saan aru küll, et paljuski on see mu isiklik tobe eelarvamus. Parim ravi selle vastu on kogemus, veel parem: palju kogemusi. Aegajalt ma siis end ravingi. Pean tunnistama, et nii mõnigi koht on kummutanud mu arvamust. Täna sain väga hea kogemuse võrra rikkamaks.
Kurb on, et fotokat kaasas polnud ja telefon sai ka just lauda istudes tühjaks. Seetõttu toidupilte pole. Ülaltoodud interjööripilt pärineb Aed kodukalt.
Kokkuvõtvalt. Armas interjöör. Sõbralik teenindus. Kuigi oli tipptund ja söögikoht oli (ilma liialdamata) 90%  täidetud, saadi teenindusega hakkama. Hinne viiepallisüsteemis 4+.
Aga olulisim: toit oli maitsev ja tervislik. Toiduainete värskus oli silmaga näha ja maitses tunda. Kui koduküljelt hindu vaatate, siis pole need ka mõrvarlikud.
Tore oli, maitsev oli, silmailu oli ja kõht rõõmustas. Eelarvamust sai jälle kõigutatud.


Actions

Information

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s
%d bloggers like this: