FILM: Rumal pöörane armastus/Crazy, Stupid, Love (2011)

4 09 2011

Järjekordne meelt lahutama loodud romantiline ja natuke naljakas film oma ala meistritelt. Parem kindlasti kui viimase aja sama žanri filmid. Vähem viimase piirini labast nalja ja suhu-taha-maha simuleerimist.
Film keskeakriisist tingitud lahkuminemisest ja enese leidmisest  ja maailma avastamisest, kokkusattumustest ja elust enesest. Armumisest ja üheöösuhetest ning nende kroonimata kuningast ka. Ning muidugi armastusest, mis lõpuks ikka lootuse saab, võidab ja haavu ravib. Huvitava vaatenurga annab see, et kriisist tingitud eneseavastamise ja -ravimisvalu kannatab sel korral mees.
Eesrinna näitlejad on film täitsa ok, aga minu südame murdis Analeigh Tipton, kes mängis 17aastast naabermaja piigat, kes lapsehoidjaks käies oli murdnud 13aasase perepoja südame ning, kelle enese hing kuuvalgel ulus pereisa poole. Imeline tüdruk, kes ühe autosõidustseeni jooksul suutis oma näoilmetega meenutada meile, kui haavatavad ja kui ebakindlad ja milliste põhjendamatute lootustega on üks teismeline inimene.
Analeigh on varemgi ekraanilt tuntud, tõsi TV-ekraanilt. Meilgi on jooksnud teles see USA supermodelli hooaaeg, kus endine iluuisutaja kolmandaks krooniti. Aga tundub, et filmiäris peaks tal päris kenasti minema.

Advertisements

Actions

Information

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: