ELUST ENESEST: Kolmlõige ja XX sajand

19 09 2011

TFW: Kolmlõige

Tallinn Fashion Week sai selleks aastaks läbi. Sai omajagu külastatud. Sai omajagu nähtud. Ilu oli omajagu. Loovust ja Loojaid ka. Laupäevane lõppakord – Kolmlõige (Liisi Eesmaa, Aldo Järvsoo ja Tanel Veenre) oli suurejooneline. Tegelikult võiks seda vaatemängu ja loodut iseloomustada vähemalt kümnete erinevate ülivõrdes omadussõnadega.

Aga eelkõige suurejooneline. Samas ka lummav, voogav, naiselik, salapärane, natuke kõrk, natuke ebamaiste lillede sarnane. Mina oma emotsiooni kohaselt võtaks selle hoopis kokku kui Suurejoonelise Ülistuslaulu Jumalannale Naises. Jah, midagi sellist.
Ja Tanel Veenre suutis tõestada, et pole olemas naeruväärseid peakatteid. Sobivas kontekstis ja sobiva rüüga suudab Tõeline Naine kaunistada igat peakatet ja vatsupidi – igas vormis peakate on kantav, kui vaid on õige kontekst ja kandja.
Siia lisatud fotode autor on Lilith. Tema kodukülg saab olema siin. (Pildil klikates, saad suurema pildi, veelkord klikates juba väga suure pildi). 

XX sajand

XX sajand on uus puhvet (selle sõna kõige paremas mõttes). Kullasepa tänaval, endise viinapoe asemel. Mulle isiklikult väga meeldib kui viinapoe asemel korralikud puhvetid tehakse. Isiklik kogemus on senini piirdunud väikese välkvisiidiga ja pisikese ampsuga, seega suurelt veel sõna ei julge võtta. Aga lähen kindlasti veel ja soovitan kõigil läbi astuda. Elavat muusikat pidavat ka õhtuti olema. Tore ju.
Nende kodukülg on siin.

Advertisements

Actions

Information

2 responses

20 09 2011
Asjadest

Kas Lilith on see neiu kes kandis kuue suure pärliimitatsiooniga juukseklambrit ja prille mille servas olid mingid sätendavad litrid? Ja must-valge mustriga sügismantlit?

20 09 2011
veraprima

Ei, see polnud küll mitte tema.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: